Minik Academy | Başakşehir Anaokulu, Başakşehir Yuva, Anaokulu, Kreş Minik Academy | Başakşehir Anaokulu, Başakşehir Yuva, Anaokulu, Kreş Minik Academy | Başakşehir Anaokulu, Başakşehir Yuva, Anaokulu, Kreş
Hoşgeldiniz

Minik Academy'de Her Çocuk Özeldir

Okul öncesi eğitim hata kabul etmez. Biz de bunun bilincindeyiz ve her öğrencimizin işlenmesi gereken verimli birer toprak olduğunun farkındayız. Bunun için Minik Academy'de çocuklarımızın bireysel gelişimlerini takip ediyori kişisel testlerle eğitimlerini destekliyor ve her bir öğrencinin birikimlerini onlara özel portfolyolarında derliyoruz.

Oyunlar

Minik Academy | Başakşehir Anaokulu, Başakşehir Yuva, Anaokulu, Kreş
Oynayarak Öğreniyoruz...
Öğrenilen bilgilerin yerleşmesi ve hayatın içinde tanımlanabilmesi için Minik Academy'de eğitim hikaye, drama ve oyunlarla destekleniyor, gezilerle pekiştiriliyor.

İngilizce

Minik Academy | Başakşehir Anaokulu, Başakşehir Yuva, Anaokulu, Kreş
Adım Adım İngilizce...
Minik Academy öğrencileri her gün oyunlarla, dramalarla desteklenen eğitim sistemiyle, uygulaması kolay pratik bilgilerle yabancı dil eğitimi eğlenceli bir hal alıyor.

Sağlıklı Beslenme

Minik Academy | Başakşehir Anaokulu, Başakşehir Yuva, Anaokulu, Kreş
Sağlıklı Beslenen Sağlıklı Nesiller...
Çocuklarımızın tüm gereksinimlerini karşılayacak, uzmanlar tarafından hazırlanmış beslenme menüleri ile gelişimlerini destekliyoruz.
Rehberlik
Rehberlik servisimizde, çocuklarımızın bilişsel , sosyal, duygusal ve akademik alanındaki gelişmelerin takibi yapılmaktadır. Rehberlik servisimizin amacı sorunu ortaya çıkmadan fark edebilmek ve anne, baba , öğretmen işbirliğiyle olası problemlere yönelik çözümler geliştirebilmektir. Velilerimize sağladığımız aile danışmanlığı hizmetinin yanında, çocuklarımızda özgüven geliştirme, duygularını fark edebilme olumsuz duygularını kontrol edebilme ve kendisini doğru ifade edebilme becerilerini ve bu noktadaki farkındalıklarını kazandırmaya yönelik çalışmalarda yapmaktayız.
Son Etkinlikler
Kayıtlı etkinlik bulunamadı!